Zlatá tretra Ostrava

zlatá tretra
Justin Gatlin Dafne Schippers Pavel Maslák Anita Włodarczyk Andrius Gudžius Tom Walsh Tomáš Staněk

Aktuality

Předběžný program mítinku

8.5.2018 | 12:22

Předběžný program mítinku platný k 12. 6. 2018.

11. ČERVNA 2018 (pondělí)

14.00 Handi Zlatá Tretra 2018
15.00 Čokoládová tretra krajské kolo

12. ČERVNA 2018 (úterý)

17.00 Kladivo ženy (Skolimowska trophy)
18.30 Disk muži

13. ČERVNA 2018 (středa)

PŘEDPROGRAM / Národní program

15.00 2000 m přek. muži – Národní program
15.12 100 m ženy 1. běh – Národní program
15.18 100 m ženy 2. běh – Národní program
15.24 100 m ženy 3. běh – Národní program
15.30 100 m muži 1. běh – Národní program
15.36 100 m muži 2. běh – Národní program
15.42 100 m muži 3. běh – Národní program
15.48 800 m ženy – Národní program
15.54 800 m muži 1. běh – Národní program
16.00 800 m muži 2. běh - Národní program
16.02 Výška ženy – Národní program
16.06 800 m muži 3. běh – Národní program
16.11 400m ženy 1. běh – Národní program
16.16 400 m ženy 2. běh – Národní program
16.21 400 m ženy 3. běh – Národní program
16.26 400 m muži 1. běh – Národní program
16.31 400 m muži 2. běh – Národní program
16.36 400 m muži 3. běh – Národní program
16.41 300 m Juniorky – Národní program
16.46 1500 m ženy – Národní program
16.56 1500 m muži 1. běh – Národní program
17.00 Oštep ženy – Národní program
17.01 Vyhlášení Hurá na Tretru
17.06 1500 m muži 2. běh – Národní program
17.18 4x100 m ženy
17.24 4x100 m muži

HLAVNÍ PROGRAM

17.30 Tyč muži
17.32 100 m veteráni běh 1
17.35 100 m veteráni běh 2
17.40 Výška muži
17.42 Čoko finále 100 m dívky (2011-2012)
17.47 Čoko finále 100 m hoši (2011-2012)
17.53 Čoko finále 200 m dívky (2009-2010)
17.58 Čoko finále 200 m hoši (2009-2010)
18.04 Čoko finále 300 m dívky (2007-2008)
18.09 Čoko finále 300 m hoši (2007-2008)
18.15 200 m ženy „B“
18.20 Vyhlášení Čoko Tretra
18.30 ZAHAJOVACÍ CEREMONIÁL
18.55 Oštěp muži
19.00 1500 m ženy
19.15 110 m překážek muži
19.25 100 m muži (Kim Collins)
19.35 100 m muži
19.45 3000 m překážek ženy
20.02 Dálka muži
20.08 Koule muži
20.10 3000 m muži (Zátopek Memorial)
20.25 800 m ženy
20.35 200 m muži
20.45 400 m muži (Gyulai Memorial)
20.55 200 m ženy „A“ (Slanina Memorial)
21.05 Záver 2 najlepšie výkony, Kim Collins

 

top athletics
český běh žen
ostrava 2018 continental cup