Zlatá tretra Ostrava

zlatá tretra
Usain Bolt David Rudisha Wayde Van Niekerk Mo Farah Thomas Röhler Pavel Maslák Jakub Holuša Jakub Vadlejch

Aktuality

Ze Zlaté tretry pro olympijskou medaili

7.9.2008 | 13:37

Zlatá tretra 2008 a medailisté z Pekingu

100 m

G - Usain Bolt (Jamaica)

200 m

G - Usain Bolt (Jamaica)

400 m

S - Jeremy Wariner (US)

5000 m

S - Eliud Kipchoge (Kenya)

110 m přek.

G - Dayron Robles (Cuba) S - David Payne (US)

Tyč

S - Yevgeniy Lukyanenko (Russia)
B - Denys Yurchenko (Ukraine)

Kladivo

G - Primož Kozmus (Slovenia)
B - Ivan Tikhon (Belarus)

4x100 m

G - Usain Bolt (Jamaica)

4x400 m

G - Jeremy Wariner (USA)

400 m

G - Christine Ohuruogu (Great Britain)

5000 m

G - Tirunesh Dibaba (Ethiopia)

10,000 m

G - Tirunesh Dibaba (Ethiopia)

400 m přek.

G - Melaine Walker (Jamaica)

Výška

S - Blanka Vlašić (Croatia)

Kladivo

S - Yipsi Moreno (Cuba)

Oštěp

G - Barbora Špotáková (Czech Republic)
B - Christine Obergföll (Germany)

4x400 m

S - Tatyana Veshkurova (Russia)

CELKEM

G: 11
S: 7
B: 3
CELKEM: 21

Zlaté tretry minulosti a olympijské medaile

MUŽI

200 m

S - Shawn Crawford (US)

800 m

G - Wilfred Bungei (Kenya)
B - Alfred Kirwa Yego (Kenya)

1500 m

B - Nick Willis (New Zealand)

Steeplechase

B - Richard Matelong (Kenya)

5000 m

G - Kenenisa Bekele (Ethiopia)
B - Edwin Soi (Kenya)

10,000 m

G - Kenenisa Bekele (Ethiopia)
B- Micah Kogo (Kenya)

400 m přek.

G - Angelo Taylor (US)
B - Bershawn Jackson (US)

Výška

S - Germaine Mason (Great Britain)
B - Yaroslav Rybakov (Russia)

Koule

G - Tomas Majewski (Poland)
S - Christian Cantwell (US)
B - Andrey Mikhnevich (Belarus)

Kladivo

S - Vadim Devyatovskiy (Belarus)

Oštěp

G - Andreas Thorkildsen (Norway)
S - Ainars Kovals (Latvia)
B - Tero Pitkämäki (Finland)

Desetiboj

G - Bryan Clay (US)

ŽENY

100 m

S - Sherone Simpson (Jamaica)

1500 m

S - Irina Lishchynska (Ukraine)

5000 m

B - Meseret Defar (Ethiopia)

400 m přek.

S - Sheena Tosta (US)
B - Tasha Danvers (GB)

Výška

S - Blanka Vlašić (Croatia)

Tyč

G - Yelena Isinbayeva (Russia)

Dálka

S - Tatyana Lebedeva (Russia)

Trojskok

S - Tatyana Lebedeva (Russia)

Disk

S - Yarelis Barrios (Cuba)
B - Olena Antonova (Ukraine)

Kladivo

G - Oksana Menkova (Belarus)

Vysvětlivky

G: Gold / Zlato
S: Silver / Stříbro
B: Bronze / Bronz

top athletics
český běh žen
ostrava 2018 candidate city