Zlatá tretra Ostrava

Výsledky - Olomouc 11. 4. 2012

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Poř. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Herinek 070217 Olomouc 14.48
2 Martin Kucharsky 070000 Olomouc 14.95
3 Adam Bílek 070302 Olomouc 15.60
4 Lukáš Macoun 070000 Olomouc 16.52
5 Martin Rouš 070000 Olomouc 16.71
6 Štěpán Mrázek 070000 Atletické přípravky Olomouc 16.88
7 Martin Vašíček 070927 Olomouc 16.90
8 Maxim Hloušek 070000 Olomouc 17.21
9 Martin Pavlík 070000 Atletické přípravky Olomouc 17.98
10 Daniel Diviš 080903 Atletické přípravky Olomouc 19.59
11 Jakub Libka 070000 Olomouc 19.70
12 Matěj Chlup 080000 Olomouc 21.18
13 Rostislav Kasák 080000 Olomouc 26.52
Benjamin Duda 080302 Olomouc DNP
Michal Juřena 070000 Olomouc DNP

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Poř. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Stejskalová 070000 Olomouc 13.62
2 Marie Slamniniková 070000 Olomouc 14.84
3 Barbora Janulíková 070807 Olomouc 17.83
4 Adéla Kargerová 070117 Atletické přípravky Olomouc 18.05
5 Helena Doležalová 080000 Olomouc 18.59
6 Klára Fendrychova 070000 Olomouc 19.05
7 Klára Divišová 080903 Atletické přípravky Olomouc 19.25
8 Lada Losíková 080000 Atletické přípravky Olomouc 20.14
9 Gabriela Vrbová 080000 Olomouc 20.23
10 Julie Šmejkalová 080419 Atletické přípravky Olomouc 20.69
11 Petra Vrtalová 070000 Atletické přípravky Olomouc 23.98

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Poř. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Polášková 055305 Atletické přípravky Olomouc 19.37
2 Lucie Petrlová 050201 Olomouc 20.32
3 Lucie Kročová 050000 Olomouc 20.71
4 Gabriela Plachá 050000 Olomouc 20.82
5 Nikola Večeřová 050000 Olomouc 21.50
6 Ana Stejskalová 050000 Olomouc 21.52
7 Klára Budinová 050603 Atletické přípravky Olomouc 21.64
8 Monika Hansgutová 050726 Atletické přípravky Olomouc 21.84
9 Klára Zalková 051118 Olomouc 22.45
10 Sabina Šubová 050423 Olomouc 22.57
11 Noemi Dudová 050626 Olomouc 23.02
12 Anna Doleželová 060000 Olomouc 23.22
13 Lucie Látalová 050000 Atletické přípravky Olomouc 23.47
14 Lucie Kramářová 060000 Atletické přípravky Olomouc 24.01
15 Denisa Huňová 050503 Atletické přípravky Olomouc 24.07
16 Eliška Herinková 050121 Olomouc 24.23
17 Markéta Jourová 060000 Atletické přípravky Olomouc 24.36
18 Lucie Adamovská 060000 Olomouc 24.54
19 Andrea Vrbová 060000 Olomouc 25.34
20 Markéta Baková 050000 Olomouc 25.45
21 Lucie Hemerková 060000 Olomouc 25.79
22 Eliška Novosadová 050805 Atletické přípravky Olomouc 26.08
23 Ana Lochmanová 060000 Olomouc 26.24
24 Lucie Haderková 060000 Olomouc 26.62
25 Barbora Fojtášková 060000 Olomouc 27.33
26 Lucie Majerová 060629 Olomouc 28.49
27 Valerie Látalová 060000 Atletické přípravky Olomouc 31.92
Kamila Křepelová 060826 Olomouc DNP
Simona Lachmannová 060000 Olomouc DNP
Daniela Obšilová 050000 Olomouc DNP
Alžběta Stejskalová 050000 Olomouc DNP

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Poř. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Grégr 050220 Olomouc 19.21
2 David Střída 050328 Atletické přípravky Olomouc 20.17
3 Samuel Grulich 050000 Olomouc 20.35
4 Jakub Hrazdil 050000 Olomouc 20.54
5 Vojtěch Minář 050000 Olomouc 20.95
6 Jaromír Vachutka 050000 Olomouc 20.97
7 Vít Bezděk 050000 Olomouc 21.40
8= Theodor Kubes 060000 Olomouc 21.72
8= Petr Diviš 060423 Atletické přípravky Olomouc 21.72
10 Václav Chlup 050000 Olomouc 21.83
11 Zbiněk Kasal 060000 Olomouc 22.03
12 Michal Seibert 050000 Olomouc 22.08
13 Jan Salamon 060128 Olomouc 22.16
14 David Váňa 050000 Olomouc 22.35
15 Jan Pokorný 050000 Olomouc 22.43
16 Dominik Bečička 050913 Olomouc 22.45
17 Jan Poledna 060000 Atletické přípravky Olomouc 22.53
18= Matyáš Búbela 050000 Atletické přípravky Olomouc 22.67
18= Matěj Šiška 060127 Olomouc 22.67
20 Adam Šotek 050203 Atletické přípravky Olomouc 22.78
21 Karel Kováč 050000 Atletické přípravky Olomouc 22.99
22 Pavel Kaštil 060911 Atletické přípravky Olomouc 23.32
23 Leonard Losík 060000 Atletické přípravky Olomouc 23.41
24 Filip Exler 060000 Olomouc 23.47
25 Jindřich Dejmal 060000 Olomouc 24.50
26 Tomáš Petrle 061211 Olomouc 25.26
27 Viktor Šmejkal 060803 Atletické přípravky Olomouc 25.29
28 Eliáš Papoušek 060000 Olomouc 25.61
29 David Molnar 060000 Olomouc 25.66
30 Štěpán Stojan 060000 Atletické přípravky Olomouc 26.13
31 Dominik Vacek 060000 Olomouc 26.66
32 Michal Juřena 050000 Olomouc 27.20
33 Attila Kalmar 060000 Atletické přípravky Olomouc 27.38
34 Honza Kojecký 060000 Olomouc 27.48
35 Vít Janalík 060207 Olomouc 27.78
36 Tomáš Kojecký 060000 Olomouc 28.26
37 Ondřej Syslo 050000 Olomouc 29.59
38 Richard Hrachovina 061014 Olomouc 30.03
Adam Baďura 060000 Olomouc DNP
David Fečo 060000 Olomouc DNP
Iveta Smolová 020000 Olomouc DNP
Ondřej Zlámal 050000 Olomouc DNP

200 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Poř. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aimée Navrátilová 030612 SK Přerov 37.55
2 Gabriela Burdová 040000 Olomouc 38.20
3 Adéla Střídová 030719 Atletické přípravky Olomouc 38.68
4 Anna Kolářová 030000 Olomouc 39.59
5 Kristýna Podjuklová 030000 Olomouc 40.26
6 Kateřina Libková 300000 Olomouc 40.48
7 Elen Vlčková 040000 Olomouc 40.92
8 Andrea Poulíčková 030000 Olomouc 41.19
9 Pavlína Hemerková 030000 Olomouc 41.99
10 Anna Andrlová 030000 SK Přerov 42.28
11 Klára Szromková 040000 Olomouc 42.39
12 Adéla Staňková 031202 Olomouc 42.80
13 Kristina Kolářová 040000 Olomouc 43.42
14 Ema Pernicová 040905 Olomouc 44.10
15 Tereza Šišková 030819 Olomouc 44.14
16 Radka Vrtalová 040000 Atletické přípravky Olomouc 45.00
17 Barbora Galbavá 030816 Olomouc 45.61
18 Bára Janalíková 040630 Olomouc 46.15
19 Marie Čechová 030000 Olomouc 46.48
20 Jarmila Pokorná 030000 Olomouc 50.36
21 Monika Roušová 040000 Olomouc 53.50

200 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Poř. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jonáš Kolomazník 030224 SK Přerov 35.79
2 Ondřej Poledna 030000 Olomouc 36.68
3= Štěpán Šidlák 030000 Olomouc 37.03
3= Václav Vybíral 030000 Olomouc 37.03
5 Jan Pospíšil 030000 Olomouc 37.20
6 Tomáš Nesvadba 030000 Olomouc 37.75
7 Martin Polášek 030923 Atletické přípravky Olomouc 38.73
8 Pavel Chmelář 030000 Atletické přípravky Olomouc 39.35
9 Benedikt Lochman 030000 Olomouc 39.40
10 Tomáš Bartošík 040000 Olomouc 39.70
11 Daniel Dvořák 030000 Olomouc 40.12
12 Karel Moklíček 030000 Olomouc 40.19
13 Tomáš Haderka 040000 Olomouc 40.37
14 Alexandr Dutka 040000 Olomouc 40.68
15 Vojtěch Horák 030000 Olomouc 40.78
16 Jiří Novotný 030000 Olomouc 40.95
17 Benjamin Jakob 040000 Olomouc 41.39
18 Jakub Mynář 030514 Olomouc 41.64
19 Max Beran 040000 Atletické přípravky Olomouc 41.95
20 Vojtěch Sekyra 040000 Olomouc 42.13
21 Michal Zbraňek 030709 Olomouc 42.15
22 Milan Ryšavý 030522 Olomouc 42.33
23 Martin Sedlák 040000 AK Šternberk 42.44
24 Tomáš Macoun 030000 Olomouc 42.63
25 Kuchařík Kryštof 040000 Olomouc 42.70
26 Daniel Grunda 030000 Olomouc 42.85
27 Pavel Dohnal 040000 Olomouc 42.93
28= Patrik Golasík 030829 Olomouc 43.04
28= Dominik Vybíral 030917 Olomouc 43.04
30 Filip Vlček 040518 Olomouc 43.06
31 Ondřej Gajdoš 040503 Olomouc 43.26
32 Pavel Kešelák 030000 Olomouc 43.27
33 Martin Minář 040000 Olomouc 43.83
34 Matěj Háp 040000 Olomouc 44.00
35 Bedřich Hubner 040000 Olomouc 44.25
36 Josef Pospíšil 003000 Olomouc 44.48
37 Jakub Rada 040000 Olomouc 45.60
38 Šimon Mrázek 030000 Olomouc 46.10
39 Eduard Kvapil 040000 Olomouc 46.85
40 Matěj Jiří 040000 Olomouc 47.31
41 Alexandr Molnar 040000 Olomouc 49.41
42 Ondřej Slezák 040000 Olomouc 51.03
43 Radek Vaverka 040000 Olomouc 56.96
Vlastimil Berger 030000 Olomouc DNF
Patrik Dvořák 040106 Olomouc DNF

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Poř. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktorie Suchánková 011007 Olomouc 49.78
2 Bára Kučerová 015526 AK Šternberk 51.72
3 Michaela Sochomelová 010000 Olomouc 54.33
4 Karolína Petrová 020000 Olomouc 56.90
5 Eliška Petrová 020000 Olomouc 57.72
6 Iveta Smolová 020000 Olomouc 58.39
7 Terezie Nováková 010410 Olomouc 59.23
8 Anna Kříšková 010000 Olomouc 60.04
9 Jana Dvořáková 010000 Olomouc 60.23
10 Tereza Široká 020000 Olomouc 60.87
11 Sabina Mádrová 010000 Olomouc 62.70
12 Magda Jelínková 020000 Olomouc 62.96
13 Eliška Hoffmanová 010000 Olomouc 63.16
14 Viktorie Nemerádová 010000 Olomouc 63.70
15 Kateřina Gieselová 020000 Olomouc 64.26
16 Gabriela Novotná 010000 AK Šternberk 64.42
17 Marie Kostelná 010000 Olomouc 65.90
18 Adéla Pazderová 020000 Olomouc 66.38
19 Veronika Šebestová 010815 Olomouc 66.76
20 Miriam Sekaninová 020000 Olomouc 68.85
21 Eliška Vláčilová 010410 Olomouc 69.31
22 Alena Podešvová 010000 Olomouc 69.84

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Poř. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jonáš Pospíšil 010720 Olomouc 50.08
2 Bruno Luigi Galassi 010000 Olomouc 53.38
3 Šimon Kneisl 010419 SK Přerov 53.66
4 Samuel Duda 020712 Olomouc 53.76
5 Jan Chmelář 010000 Atletické přípravky Olomouc 55.06
6 Adam Kupka 010000 AK Šternberk 55.18
7 Matouš Hrdlička 010000 Olomouc 55.24
8 Lubomír Bezděk 020000 Olomouc 56.23
9 Maxim Kňáva 010000 Olomouc 56.41
10 David Lekeš 010000 Olomouc 56.67
11 Tomáš Hanák 020000 Olomouc 56.82
12 Tomáš Janků 020000 Olomouc 57.47
13 Šimon Kuchařík 010000 Olomouc 58.08
14 Jakub Gasta 020000 Olomouc 58.25
15 Lukáš Novák 010000 Olomouc 58.60
16 Jakub Chlup 010000 Olomouc 59.88
17 Ondřej Dokoupil 020000 Olomouc 61.15
18 Filip Seehof 020000 Olomouc 61.51
19 Matěj Kolář 010000 Olomouc 61.66
20 Kryštof Šefčík 020412 Olomouc 62.28
21 Marek Čtvrtník 010000 Olomouc 62.39
22 David Doležel 010000 Olomouc 63.33
23 Ladislav Hlávka 021223 Olomouc 64.44
24 Daniel Nevrla 020000 Olomouc 64.94
25 Tomáš Peřina 010000 Olomouc 66.02
26 Matěj Lorenc 000000 Olomouc 67.67
27 Jan Minář 010000 Olomouc 70.35
28 Jan Vláčil 010512 Olomouc 71.16
29 Petr Řezníček 020000 Olomouc 71.38
30 Petr Všianský 010000 Olomouc 71.62
Přihláška

Kalendář 2014