Zlatá tretra Ostrava

Výsledky - Bohumín 26. 5. 2014

Děvčata od 0 do 3 let

Poř. Jméno Oddíl/město Výkon
1.Alex Habrová PetrováIrsko8,14
2.Anežka UhrováOstrava8,74
3.Melánie KrahulcováBohumín14,62
4.Kristýna TomáškováDěčín17,19

Chlapci od 0 do 3 let

Poř. Jméno Oddíl/město Výkon
1.Jakub ČeneckýBohumín8,09
2.Šimon ŠčerbaOrlová8,65
3.Lukáš ČepBohumín12,30
4.Jíří VítkovskýOrlová12,65
5.Filip MartiníkBohumín13,67
6.Jakub WodeckiOrlová16,32
Antonín TopiarzStonava
Štěpán HrčkaD. Lutyně
Matyáš HrčkaD. Lutyně

Děvčata od 4 do 5 let

Poř. Jméno Oddíl/město Výkon
1.Viktorka TomáškováDěčín14,65
2.Eliška GieckováBohumín15,32
3.Nikol ErnstováTřinec16,38
4.Adéla MaléřováBohumín17,87
5.Amálie KovačíkováBohumín19,20
6.Kateřina WolkováMŠ Raf. L

Chlapci od 4 do 5 let

Poř. Jméno Oddíl/město Výkon
1.Tomáš GurnýBohumín13,20
2.David Brak Bohumín13,24
3.Kryštof KrolákVratimov13,50
4.Lukáš HertvíkBohumín14,58
5.Tomáš ČepelákBohumín14,93
6.Václav TeichmannRychvald15,45
7.Filip KrahulecOstrava16,20
8.Adam UherOstrava17,04
9.Micha StarečekBohumín17,04
Františk TopiarzStonava
Roman MartinekBohumín
Matyáš SurovecHrabová
Michal HanusekBohumín
Alex VystavělBohumín
Daniel SchneiderBohumín
Štepán ExnerBohumín
Dominik KuderMŠ Skřiv
David OračkoZŠ ČSA
Jiří Daniel

Děvčata od 6 do 7 let

Poř. Jméno Oddíl/město Výkon
1.Daniela BacováKopřivni18,77
2.Elen MichalíkováVítkovice19,24
3.Victorie BartoňováFrýde M19,80
4.Zoe SrníčkováAK Bohu20,60
5.Kristána WowrováDětmaro21,34
6.Tereza RozbrojováDol.Luty21,89
Bára HatlapatkováAK Bohu
Ema TopiarzováStonava
Karin AuxováFit školka
Claudia WojnarováHC Bohu
Saša ČonkováZŠ ČSA
Tereza SchubertováAK Bohu
Elen BurkovičováFrýde M
Irena ZikánováFit školka
Eliška KarasováMŠ Neru
Nikol PreslováDol. Lut
Klára SolanskáMMŠ Ov
Mária SkálováZŠ ČSA
Nikol ŠtěrbováMŠ Orlov
Sára PapadimitriuFit školka
Natálka KulifováHavířov
Markéta KlotkováOrlová
Eliška PolováZŠ ČSA
Natálie Lištáková
Anežka KolarczykováMŠ Skřiv
Adéla HeinrichováMŠ Neru
Klárka MedvíďováFit školka

Chlapci od 6 do 7 let

Poř. Jméno Oddíl/město Výkon
1.Ondřej BalhárekŠtramber18,34
2.Oliver PešatKopřivni18,49
3. Jakub HolubKopřivni18,81
4.Martin LázničkaKarviná19,94
5.Maxmilián MannHC Bohu20,30
6.Vojtěch FialaZŠ ČSA20,31
7.Filip BřuskaHC Bohu20,74
8.Tomáš KremserMŠ Poru20,75
9.Lukáš PlačekAK Bohu21,19
Adam KubikHC Bohu
Šimon MewraFit školka
Ondřej Jan VolnýAK Bohu
Jakub SvěntíkHC Bohu
Patrik WarzeszkaHC Bohu
Jan MackejZŠ ČSA
Patrik NogaMŠ Neru
David PiskořHC Bohu
Tomáš HruškaZŠ ČSA
Filip KarasZŠ ČSA
Jan Vitonský
Tomáš KremserMŠ Poru
Jiří Miczko
Petr Trucla
Oliver VystavělZŠ ČSA
Adam LeciánAK Bohu
Daniel BartusekMŠ Továr

Děvčata od 8 do 9 let

Poř. Jméno Oddíl/město Výkon
1.Nikola ChovanečkováAK EZ Ko33,04
2.Adála TkáčováAK EZ Ko33,48
3.Natálie MaternováAK E. Zát34,00
4.Ema FeilhauerováAK EZ Ko34,13
5.Johana SuchánkováSSK Vítko34,29
6.Natálie ErnstováJablunko34,71
7.Andrea MartinikováAK Vítko35,08
8.Veronika VykydalováAK Bohu35,62
9.Adéla MarkováSSK Vítko35,68
10.Tereza RadčanskáA Vyškov35,72
11.Erika PráškováSSK Vítko35,90
12.Karolína FulnečkováAK Bohu38,20
13.Kamila ParchanskáDol. Luty40,40
14.Julie KubinováOrlová40,60
15.Michaela KovačíkováAK Bohu40,63
16.Veronika SvobodováCC Besky41,58
17.Klára SobolováHC Bohu41,89
18.Natálie PanašováHC Bohu42,04
19.Adéla WojnarováHC Bohu45,87
20.Natálie PleslováDol. Luty47,85
Petra VitovskáOrlová
Giulia TarantinoAK Bohu
Karolína VavřičkováBohumín
Hana Dobrocká
Tereza VilčkováBohumín
Valentýna ApostolováOstrava
Veronika BřuskováBohumín
Andrea DonaťákováBohumín
Klaudia Vojnarová
Aneta Gajdošíková
Adriana Bielená
Simona Bílá
Karolína Klotková

Chlapci od 8 do 9 let

Poř. Jméno Oddíl/město Výkon
1.Tomáš PlevaA Vyškov33,78
2.David SurovecSSK Vítk34,25
3.Michal KozaAK Vítko34,35
4.Radek Dluhoš35,21
5.Jan Kremser Ostr-Por35,22
6.Jakub NogaDol. Luty35,51
7.Martin VařákAK Bohu35,71
8.Adam RozbrojDol. Luty35,87
9.Matyáš MannHC Bohu35,90
10.Tobiáš GavroňHC Bohu36,18
11.Adam VeverkaBohumín36,48
12.David KoktaAK Bohu38,44
13.Jan PolákZŠ ČSA41,15
Filip KlupaA Orlová
Tomáš WolekAK Bohu
Michal GrocholOrlová
Adam FoldynaAlbrecht
Mikuláš JohnHC Bohu
Dominik MolinekBohumín
Jakub PolákZŠ ČSA
Jan KuczeraKarv. Pol
Tomáš KuczeraKarv.Pol
Petr SobolHC Bohu
Šimon DrobikZŠ ČSA
Filip ŠeligaZŠ ČSA
Vojta ZámečníkSkřečoň
Vojtěch JurokZŠ Masar
Martin ŠimekZŠ MAsar
Patrik HermanZŠ ČSA
Tobiáš ChudíčekAK Bohu
Vojtěch ŠotekZŠ Masar
Jan ŠotekZŠ Masar
Jan HanusekAK Bohu
Tomáš KlepekBohumín
Luděk PeterAK Bohu
Josef PeterAK Bohu
Jan BarvaBohumín
Jakub Pisczek
Patrik Brak
Patrik Piperek
Oli Vystavěl

Děvčata od 10 do 11 let

Poř. Jméno Oddíl/město Výkon
1.Michaela BittnerováSok. Opa49,82
2.Natálie PaťavováTJ ValMe51,02
3.Adélka KulifayováStart Hav51,63
4.Anna CadašováŘepiště51,64
5.Barbora ŠtulířováZŠ ČSA54,95
Klára DzialováAK Bohu
Martina Bednářová AK Bohu
Simona BíláBohumín
Karolína KochováBohumín
Karolína ZikánováBohumín
Kristýna TvrdíkováBohumín
Barbora SvobodováVSK Brno
Monika MajerčíkováAK Bohu
Timea KonštackáOrlová
Pavlína SzyrokáDol. Luty
Lucie DlouháSSK Vítko
Kateřina WilczkováBohumín
Barbora BudajováBohumín

Chlapci od 10 do 11 let

Poř. Jméno Oddíl/město Výkon
1.Šimon NavrátilSSK Vítk50,09
2.Ondřej StašHavířov51,19
3.Jan TkáčAK Kopři52,87
4.David DonaťákBohumín53,86
5.Alexandr PaťavaValMez54,73
6.Vít KristenSSK Vítko55,09
7.Ondřej KiškaAK Bohu56,97
8.Štěpán KyjonkaRychvald58,08
9.Patrik GorgolBohumín61,08
10.Petr KochBohumín62,51
11.Vojtěch GattnarZŠ ČSA63,02
Daniel AgelBohumín
Vojtěch VrlíkZŠ ČSA
Václav DanišZŠ ČSA
Daniel SkálaZŠ ČSA
Jan MiczkoAK Bohu
Karel Babicz Bohumín
Vojtěch FilipDol. Luty
Daniel SlezákZŠ Skřeč
Patrik HanusekZŠ ČSA
Roman ŤapalZŠ ČSA
Damián HanákZŠ ČSA
David DonaťákBohumín
Přihláška

Kalendář 2014

top athletics
český běh žen
ostrava 2018 candidate city