Zlatá tretra Ostrava

Výsledky - Třinec 9. 6. 2014

30 m děvčata - kategorie 0-3 roky

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.NelaSzlaurováBystřice nad Olší15,27
2.AnnaWicherkováBystřice nad Olší16,77
3.VeronikaHertvíkováBohumínDNF
4.EliškaHlaváčováČeský TěšínDNP

30 m hoši - kategorie 0-3 roky - 1. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.AntonínLasota TJ Třinec10,70
2.AdamKiedroń Návsí11,03
3.MatějŠeděnkaOstrava12,40
4.JiříKubik Nýdek13,22
5.KristianKiedroń MŠ SNP Třinec17,83

30 m hoši - kategorie 0-3 roky - 2. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.ErikBilkoTřinec10,59
2.AlbertStoszek Třinec12,81
3.MatějSamiecTřinec14,50
4.MatyášKawulok Bystřice (FM)20,98
5.LukášKrišica Třinec31,18
6.MarekPromny Dolní Žukov33,64

60 m - děvčata - kategorie 4-5 let - 1. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.LauraCholewováHavíř.Atlet.klub(HAK)13,07
2.OlgaMiervováČeský Těšín15,56
3.MarieNešporkováČeský Těšín15,64
4.NatálieSikorováHrádek16,00
5.JulieKubikováNýdek16,02
6.Tiana BerenikaSkupieńJablunkov17,13
7.TerezkaKawulokováBystřice (FM)17,69
8.LauraMokrošováTřinecDNP

60 m - děvčata - kategorie 4-5 let - 2. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.LenkaTrombikováPísek15,05
2.NatálieBrozdováČeský Těšín15,44
3.TerezaOndraszkováTřinec16,54
4.NikolErnstováJablunkov19,28
5.LauraSznapkaČeský Těšín20,69
6.NeliKrišicováTřinec26,82
7.VanessaVardasováTřinec26,92
8.KarolínaKonderlováTřinecDNF

60 m - děvčata - kategorie 4-5 let - 3. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.BarboraSližováTřinec18,36
2.Amélie BeránkováKunčice20,50
3.ViktorieRyškováTřinec24,18

60 m - hoši - kategorie 4-5 let - 1. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.HugoSzlaurBystřice nad Olší14,29
2.TomášKupkaTřinec14,54
3.JakubProkesztrinec17,20
4.ŠtěpánŠotkovskýTřinec22,79
KarelBielaHavířovDNP
DavidVicianČeský TěšínDNP
LadislavSoročinMorávkaDNP
AntonínSoročinMorávkaDNP

60 m - hoši - kategorie 4-5 let - 2. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.AlexŠkereňTřinec13,97
2.JakubSabelaTřinec14,03
3.KryštofAdamskýTřinec14,47
4.RobertCholewaHavířov, MŠ Balzac.15,19
5.TeoWalicaTřinec15,88
6.MaximKlodaTřinec21,49
MaxmilianTenglerTrinecDNP

60 m - hoši - kategorie 4-5 let - 3. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.FilipNiemczykTřinec13,85
2.LukášHertvíkBohumín14,98
3.LukašPalečekTřinec15,35
4.AdamStoszekTřinec15,62
5.VrankaSebastienRopice15,68
6.MatyasŠčigelTřinec15,89
7.BenjaminRajcaČeský Těšín26,48

60 m - hoši - kategorie 4-5 let - 4. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.JanKluzTřinec14,30
2.DavidŠtelbáckýTřinec14,39
3.DominikTkáčTřinec15,48
4.RichardRyškaTřinec15,64
5.Michal RuszTřinec18,15
6.KarelFranekDětmarovice24,91
7.Jeremiasz EmilMiziaČeský Těšín28,04

100 m - děvčata - kategorie 6-7 let - 1. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.LucieWranováTJ TŽ Třinec18,64
2.NoraPindorováTřinec19,99
3.AlenaKrčkováTj TŽ Třinec20,22
4.Eliza JuliaSkupieńJablunkov24,54
5.TerezaGoldmannováTřinec25,23
AnnaHlaváčováČeský TěšínDNP
DitaVicianováČeský TěšínDNP
EliškaStrykováHraniceDNP

100 m - děvčata - kategorie 6-7 let - 2. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.KatkaTeslíkováTJ TŽ Třinec19,78
2.Rozálie SáraJakešováTřinec19,79
3.AgataMartynkovaTřinec20,60
4.NatalieLasotovaTJ Třinec20,78
5.TerezaBronclíkováTřinec21,56
6.MagdalénaPromnáDolní Žukov21,58
7.AnetaLasotovaTJ Třinec22,44
LauraMatuszekČeský TěšínDNP

100 m - děvčata - kategorie 6-7 let - 3. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.AnastázieMynarzováčeský těšín19,59
2.TerezaMynarzováčeský těšín20,74
3.LucieSzarzecováTřinec23,30
4.Noemi AnnaMiziaČeský Těšín23,32
5.EmmaRajcováČeský Těšín24,07
6.NatálieMarciováTřinec24,20
7.JanaSikorováTřinec27,08
NatálieKulifayováTJ.Start-HavířovDNP

100 m - hoši - kategorie 6-7 let - 1. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.FilipKaczmarczykTřinec17,58
2.JakubSamiecBystřice18,92
3.DanielStrzondalaBohumín19,00
4.MatějKubiszTřinec22,08
5.KarelCymorekTřinec22,22
6.MartinKahounměsto Třinec22,73
7.OndřejGicTřinec27,28
MatyášVránaTřinecDNP

100 m - hoši - kategorie 6-7 let - 2. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.MichalKubicaAK Junior Holíč, SK17,49
2.JakubPilchTřinec17,96
3.JanKrupaTřinec19,19
4.LadislavSližTřinec20,55
5.OliverKajzarTřinec20,93
6.ViktorChmielTřinec23,18
7.OndřejHorváthTřinec25,69
JanKLuzTřinecDNP

100 m - hoši - kategorie 6-7 let - 3. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.MilanStudničkaTřinec18,92
2.DominikFrolešTřinec20,15
3.Richard BilkoTřinec20,23
4.ŠtěpánNavrátíkMilíkov20,56
5.MikeBarbagaloTřinec20,85
6.PetrKubiczekTřinec22,68
7.VojtěchFranekDětmarovice23,00
MatějKubiszTřinecDNP

200 m - děvčata - kategorie 8-9 let - 1. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.NatálieMaternováAK EZ Kopřivnice34,29
2.NatálieErnstováJablunkov34,68
3.MichaelaKluzováTřinec35,23
4.LucieKrčkováTj TŽ Třinec37,14
5.KateřinaKupkováTřinec39,26
6.Sabina PospíšilováTřinec41,35
7.KláraMinaríkováČeský Těšín42,50
8.ELIŠKAGRYČOVÁTŘINEC42,53
9.AdélaProkešováTřinec42,86
10.DominikaGillováTřinec43,35
11.LauraSzturcováTřinec43,81
12.KláraObdržálkováČeský Těšín46,20
13.ApoloniaMiervováČeský Těšín47,03
14.ZuzanaGoldmannováTřinec60,87

200 m - děvčata - kategorie 8-9 let - 2. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.AnetaMotykováAtletika TJ TŽ Třinec37,51
2.EliškaRuszováNýdek39,69
3.NataliaGrzegorzRopice40,81
4.DarinaBrozdováTřinec40,99
5.NikolBanášováTřinec 141,89
6.SimonaRylkováBystřice nad Olší42,93
7.IzabelaKiedrońSki Mosty43,99
8.KateřinaKluzováTřinec44,72
9.KateřinaGaurováPísek u Jablunkova45,30
10.ELIŠKAVeseláTřinec45,70
11.NelaŠkvrnováTřinec45,88
12.GabrielaSnílkováTřinec46,17
MSEliškaMesiariková36,85
ErikaPráškováSSK VítkoviceDNP
NatálieMaternováAK EZ KopřivniceDNP

200 m - hoši - kategorie 8-9 let - 1. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.FilipKiszaTřinec35,11
2.OndřejBeránekLKVE Veřovice38,26
3.MarcinSterbaTerlicko39,11
4.FilipBöhmTřinec40,18
5.JakubKubiszTřinec42,52
6.LukášMotykaČeský Těšín42,77
7.AntonioŽuffaDolní Domaslavice43,66
ŠtěpánTeslíkTJ TŽ TřinecDNP

200 m - hoši - kategorie 8-9 let - 2. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.KryštofVinteraAHA Vyškov33,78
2.MartinVlkTJ Slezan34,53
3.VítHolubTřinec34,76
4.OndřejSamiecJablunkov35,71
5.MichalPenkalaTřinec38,70
6.KarelSzotkowskiTřinec38,77
7.AlanBarbagaloTřinec40,06
8.MichaelKubiczekTřinec40,10
9.AlanNiemczykTřinec43,54

300 m - děvčata - kategorie 10-11 let - 1. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.ZinaPindorováTJ Třinec50,44
2.NellaKopečováČeský Těšín52,85
3.KateřinaSupikováTřinec53,57
4.MarkétaSzotkowskáMosty u Jablunkova54,97
5.AgataValíčkováTřinec57,40
6.EvaAdámkováTřinec58,09
7.NatálieMotykováTřinec60,69
8.JulieNovotnáTJ TŽ TŘINEC61,02
9.KláraSztefkováBystřice70,04
10.ZuzannaKiedrońSki Mosty70,93
11.Sára KlimkováTřinec73,18
AgátaUnuckováHnojníkDNP
AdélaBeránekLKVE VeřoviceDNP
EliškaMesiarikováTřinecDNP

300 m - děvčata - kategorie 10-11 let - 2. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.AnnaCagašováŘepiště51,86
2.LenkaWantulokováTřinec52,19
3.AdélkaKulifayováTJ.Start-Havířov52,91
4.AnežkaBojkováJablunkov54,49
5.MichaelaČervenáUničov54,51
6.MagdalénaCzechováTJ Třinec56,81
7.AdélaSciskalováTřinec57,74
8.KateřinaBockováTřinec59,99
9.MarkétaKlapsiováTřinec60,48
10.HanaPetříčkováTřinec60,69
11.KláraTomoszkováTřinec60,70
12.NikolaHolenkováTřinec61,27
13.KristinaFrolešováTřinec61,92
14.ZuzanaMynarzováčeský těšín64,20
ČervenáMichaelaUničovDNP

300 m hoši - kategorie 10-11 let - 1. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.FilipJancikHradek48,35
2.OndřejStaśTJ Start Havířov50,72
3.FilipZielina1běžecký Jablunkov51,61
4.FrantišekSzkatula1.běžecký Jablunkov52,55
5.JakubKrupaTřinec52,88
6.AdamPUCZOKMosty u Jablunkova56,31
7.MartinFujtikKomorni Lhotka57,94
8.JakubNýdeckýTJ Uničov60,78
9.DavidLisztwanTřinec62,28
10.MateuszKiedrońPSP Třinec76,92
11.GabrielGillTřinec81,15
12.MiroslavMokrýtrinec83,14

300 m hoši - kategorie 10-11 let - 2. běh

Poř. Jméno Příjmení Oddíl/město Výkon
1.RobinDorotíkFrýdek Místek51,92
2.TomášRaškaTřinec56,35
3.KarelBrudnýTřinec57,30
4.Jan SebastianJakešTřinec63,34
5.AdamSzarzecTřinec71,20
MSJanKosTřinec57,03
AlanBarbagaloTřinecDNP
MichalChoduraTřinecDNP
Přihláška

Kalendář 2014

top athletics
český běh žen
ostrava 2018 candidate city