Zlatá tretra Ostrava

Historie > Ročník 2000

Zlatá tretra 2000

  • XXXIX. ročník
  • Termín konání: 1. června 2000
  • Počet diváků: 6 000
  • Počet disciplin : 13
  • Největší hvězdy: Ludmila Formanová, Šárka Kašpárková, Helena Fuchsová, Daniela Bártová, Jiří Mužík, Zuzana Hlavooová
  • Televizní záznamy: ČT a TV 3
  • Mediální ohlasy: 74 článků v denících

Výsledky Zlaté tretry 2000

100 m Mens

1. Emmanuel Sunday Nigeria 10.26
2. Hollovay Jarmine USA 10.35
3. Duda Martin Czech Republic 10.53

400 m Mens

1. Lopuchovský Marcel Slovakia 46.04
2. Balošák Štefan Slovakia 46.33
3. Kaidash Alexander Ukraine 46.38

800 m Mens

1. Botha Warner South Africa 1:47.72
2. Miller Sebastian Poland 1:47.90
3. Jareš Martin Czech Republic 1:48.16

110 m Hurdles Mens

1. Dees Anthony USA 13.68
2. Mehlich Ronald Poland 13.76
3. Jackson Jeff USA 13.87

400 m Hurdles Mens

1. Mužík Jiří Czech Republic 50.07
2. Nichols Regan USA 50.56
3. Gruman Bartozs Poland 50.63

3000 m Hurdles Mens

1. Weidlinger Günther Austria 8:11.51
2. Abdula Kamis Qatar 8:17.56
3. Soget Christopher Kenya 8:26.56

Long Jump Mens

1. Howard Robert USA 7.78
2. Atanasov Nikolau Bulgaria 7.44
3. Kuntoš Jiří Czech Republic 7.41

High Jump Mens

1. Janků Tomáš Czech Republic 2.24
2. Ton Svatoslav Czech Republic 2.20
3. Tyrtyshnyk Vjachelav Ukraine 2.20

Shot Put Mens

1. Menc Miroslav Czech Republic 20.49
2. Konopka Mikuláš Slovakia 19.35
3. Rosůlek Josef Czech Republic 18.61

100 m Women

1. Andrýsková Pavla Czech Republic 11.76
2. Ficková Lenka Czech Republic 11.85
3. Pernická Markéta Czech Republic 11.99

200 m Women

1. Jenkins Latasha USA 22.87
2. Lawrence Tayna Jamaica 23.32
3. Benešová Hana Czech Republic 23.68

400 m Women

1. Fuchsová Helena Czech Republic 50.71
2. Burianová Jitka Czech Republic 51.40
3. Henningan Monika USA 52.04

1500 m Women

1. Krakowiak Irina Lithuania 4:07.99
2. Negussie Abebech Ethiopia 4:08.63
3. Taye Yemenahu Ethiopia 4:10.59

100 m Hurdles Women

1. McKelvy Meisa USA 13.00
2. Shemtchishyna Maia Ukraine 13.02
3. King Andria USA 13.36

Triple Jump Women

1. Kašpárková Šárka Czech Republic 13.84
2. Kotova Tatyana Ukraine 13.81
3. Pazola Ilona Poland 13.68

High Jump Women

1. Hlavooová Zuzana Czech Republic 1.97
2. Miluševa Eleonora Bulgaria 1.88
3. Kouptsova Marina Russia 1.85

Pole Vault Women

1. Baďurová Kateřina Czech Republic 4.12
2. Bártová Daniela Czech Republic 4.02
3. Palasová Lucie Czech Republic 3.62