Zlatá tretra Ostrava

Historie > Ročník 2003

Zlatá tretra 2003

  • XXXXII. ročník
  • Termín konání: 12. června 2003
  • Poprvé mítink kategorie IAAF Super Grand Prix
  • Šestý nejlepší mítink světa roku 2003 podle hodnocení IAAF
  • Ambasadoři mítinku: Jan Železný a Sergej Bubka
  • Počet diváků: 22 000 (vyprodáno)
  • Počet disciplín: 18
  • Hlavní hvězdou mítinku byl nejlepší atlet světa roku 2002 Hicham El-Guerrouj, který při běhu na 5 kilometrů - memoriálu Emila Zátopka - atakoval na mezičasech světový rekord. Nakonec skončil druhý za Stephenem Cheronom. V ženském sprintu - memoriálu Jana Slaniny - startovala i Merlene Otteyová. Ani v Ostravě nenašel na trati 400 m překážek přemožitele Felix Sanchez. Při jediném domácím startu zvítězil i oštěpař Jan Železný.
  • Přímý televizní přenos: Česká televize
  • Televizní záznamy a sestřihy se dostaly do 130 zemí.

Výsledky Zlaté tretry 2003

High Jump Juniors Women

Plc. St.n. Name Birth State Result
1.   KORCOVÁ Katerina   Czech Republic 1.78
2.   PINDUROVÁ Dagmar   Czech Republic 1.78
3.   MORAVCOVÁ Iva   Czech Republic 1.78
4.   MOUDRÁ Jitka   Czech Republic 1.75
5.   KONVALINKOVÁ Katerina   Czech Republic 1.75
6.   MIZDOCHOVÁ Lucie   Czech Republic 1.68
7.   DUDKOVÁ Lenka   Czech Republic 1.68
8.   MÁLKOVÁ Zuzana   Czech Republic 1.60
9.   BOHÁCOVÁ Lenka   Czech Republic 1.60
9.   KLOSOVÁ Barbora   Czech Republic 1.60
-   SAJDOKOVÁ Jana   Czech Republic DNS

100 m Juniors Women

(Wind strength -0.7)
Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 260 FRANKOVÁ Lucie   Czech Republic 12.15
2. 246 BARTONÍCKOVÁ Jitka   Czech Republic 12.31
3. 259 STVÁNOVÁ Tereza   Czech Republic 12.45
4. 256 JAKESOVÁ Zoja   Czech Republic 12.53
5. 257 LEPICOVÁ Lenka   Czech Republic 12.59
6. 224 CHVÁLKOVÁ Klára   Czech Republic 13.27
- 258 POLÍVKOVÁ Jana   Czech Republic DNS
- 218 SMÍDOVÁ Jana   Czech Republic DNS

100 m Juniors Men

(Wind strength +1.0)
Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 264 BENDA Ondrej   Czech Republic 10.91
2. 623 DANECEK Petr   Czech Republic 11.02
3. 262 KVETON Petr   Czech Republic 11.07
4. 627 SMOTEK Jaroslav   Czech Republic 11.08
5. 261 SVEHLA Radek   Czech Republic 11.10
6. 628 VRBA Jan   Czech Republic 11.21
7. 625 KACHEL Jirí   Czech Republic 11.25
- 624 FOREJT Jakub   Czech Republic DNS

800 m Juniors Women

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 5 KRÍZOVÁ Lucie   Czech Republic 2:13.63
2. 38 CVIKÝROVÁ Jana   Czech Republic 2:14.69
3. 100 PLESAROVÁ Veronika   Czech Republic 2:14.96
4. 16 VRZALOVÁ Simona   Czech Republic 2:15.06
5. 6 HOFIERKOVÁ Jana   Czech Republic 2:15.34
6. 39 JOHNOVÁ Ivana   Czech Republic 2:16.64
7. 72 FICKEROVÁ Dana   Czech Republic 2:18.03
8. 71 BUBÍKOVÁ Michaela   Czech Republic 2:18.76
9. 53 ROHULÁNOVÁ Anna   Czech Republic 2:19.07
10. 288 MÁLKOVÁ Zuzana   Czech Republic 2:19.94
11. 24 BURKOTOVÁ Martina   Czech Republic 2:21.61
12. 27 KRÁLOVÁ Zuzana   Czech Republic 2:22.59
- 67 ZACHARIÁSOVÁ Alice   Czech Republic DNS

800 m Juniors Men

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 104 BARTÁK Dalibor   Czech Republic 1:54.03
2. 194 VÁZANSKÝ Radek   Czech Republic 1:54.36
3. 105 BELADA Tomás   Czech Republic 1:54.49
4. 103 NERUD David   Czech Republic 1:56.89
5. 132 PETERS Jirí   Czech Republic 1:57.79
6. 108 ZICH Michal   Czech Republic 1:58.68
7. 730 MORAVCIK Petr   Czech Republic 1:58.82
8. 136 PRIKRYL Zdenek   Czech Republic 1:59.13
9. 107 SOLÁK Marek   Czech Republic 2:00.25
10. 106 STOLARÍK Ondrej   Czech Republic 2:00.32
11. 140 LEPÍCEK Miroslav   Czech Republic 2:04.10
12. 731 HECKO Martin   Czech Republic 2:06.24
- 102 LABEDZ Jan   Czech Republic DNS

1500 m Juniors Men

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 142 BEDNÁR Tomás   Czech Republic 3:51.07
2. 154 HURTÍK Roman   Czech Republic 3:51.48
3. 167 HNILO Zdenek   Czech Republic 3:58.64
4. 215 DOUBRAVSKÝ Petr   Czech Republic 4:01.02
5. 159 HRAZDERA Milan   Czech Republic 4:01.06
6. 165 MUZÍK Milan   Czech Republic 4:01.98
7. 195 RAICHL Jaroslav   Czech Republic 4:08.13
8. 275 KONDEK   Czech Republic 4:09.67
9. 193 KOTOUC Martin   Czech Republic 4:13.86
- 190 JANOUSEK Václav   Czech Republic DNS

2000 m Hurdles Juniors Men

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 196 KUBALÁK Jirí   Czech Republic 6:02.56
2. 101 KRAMÁR Robin   Czech Republic 6:14.83
3. 197 DOUPOVEC Petr   Czech Republic 6:18.01
4. 217 KOTEK Martin   Czech Republic 6:34.17
5. 198 ONDRUSKA Petr   Czech Republic 6:56.83
- 199 POLÁSEK Jan   Czech Republic DNS

4×100 m Juniors Women

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 800 CR 19 A   Czech Republic 46.76
- 802 CR COMBINATION   Czech Republic DNF

4×100 m Juniors Men

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 805 CR 22   Czech Republic 40.28
2. 803 CR 19 A   Czech Republic 41.06
3. 804 CR 19 B   Czech Republic 41.88
4. 807 TJ SUMPERK   Czech Republic 43.94

Discus Throw Women

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 549 POSPÍSILOVÁ Vera   Czech Republic 62,20
2. 551 WISNIEWSKA Joanna   Poland 61,68
3. 550 ROBERT-MICHON Melina   France 61,25
4. 552 WYSOCKA Marzena   Poland 57,98
5. 548 KURTI Eva   Hungary 57,25
6. 701 KÁRNÍKOVÁ Jana   Czech Republic 46,65

High Jump Men

Plc. St.n. Name Birth State Result
1.   BÁBA Jaroslav   Czech Republic 2,27
2.   JANKU Jan   Czech Republic 2,20
3.   HON Dalibor   Czech Republic 2,15
4.   OLSER Martin   Czech Republic 1,95
5.   MAREK Ondrej   Czech Republic 1,90
6.   HOGEL Petr   Czech Republic 1,90
6.   KOTALA Jan   Czech Republic 1,90
-   BALCAR Ondrej   Czech Republic DNS
-   HORÁK Peter   Czech Republic DNS

Pole Vault Men (exhibition)

Plc. St.n. Name Birth State Result
1.   EFREMOV Ilian   Bulgaria 5,75
2.   KYSELA Martin   Czech Republic 5,70
3.   BUCKFIELD Nick   Great Britain 5,65
4.   JANSON Oskar   Sweden 5,65
5.   PTÁCEK Adam   Czech Republic 5,50
6.   MAZURYK Maksim   Ukraine 5,30
7.   ROVAN Jure   Slovenia 5,20
8.   HARAKSIM Rudolf   Slovakia 5,10
9.   BECHYNE Lukás   Czech Republic 5,00
-   BALNER Michal   Czech Republic DNS

Triple Jump Women

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 487 ALDAMA Yamile   Cuba 15,00
2. 488 GAVRILA Adelina   Romania 14,62
3. 491 NDOYE Kene   Senegal 14,51
4. 489 HOVOROVA Olena   Ukraine 14,44
5. 493 OLEYNIKOVA Yelena   Russia 14,36
6. 490 KASPÁRKOVÁ Sárka   Czech Republic 14,00
7. 494 VELDÁKOVÁ Dana   Slovakia 13,94
8. 492 NICOLAU Cristina   Romania 13,70

100 m Hurdles Women

(Wind strength: -0.7)
Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 542 MARTINCOVÁ Lucie   Czech Republic 13.51
2. 544 SEIDLOVÁ Petra   Czech Republic 13.68
3. 543 OSTRAVSKÁ Lenka   Czech Republic 14.07
4. 545 SCERBOVÁ Denisa   Czech Republic 14.50
5. 547 WALACHOVÁ Petra   Czech Republic 14.69
- 546 VAIDOVÁ Eva   Czech Republic DNF

110 m Hurdles Men Final B

(Wind strength: +0.7)
Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 509 SEBRLE Roman   Czech Republic 14.06
2. 507 SAJDOK Stanislav   Czech Republic 14.18
3. 503 CECH Jan   Czech Republic 14.20
4. 504 DURICA Pavel   Czech Republic 14.26
5. 505 KREJCÍ Michal   Czech Republic 14.40
6. 508 SVOBODA Petr   Czech Republic 14.52
7. 510 SILER Filip   Czech Republic 15.15
8. 506 PAVLAS Michal   Czech Republic 15.29

800 m Men Final B

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 521 HANZEL Roman   Slovakia 1:48.54
2. 526 PERNICA Jan   Czech Republic 1:49.09
3. 527 TÁBOR Stanislav   Czech Republic 1:49.36
4. 523 MATASOVSKÝ David   Czech Republic 1:51.36
5. 522 HUBÁCEK Petr   Czech Republic 1:52.94
6. 528 VONDRUSKA David   Czech Republic 1:53.53
7. 519 DOUPOVEC Jirí   Czech Republic 1:54.98
- 715 ESPANDER Martin   Czech Republic DNF
- 524 MUSIL Lukás   Czech Republic DNF
- 525 PELIKÁN Jozef   Slovakia DNF

800 m Men Final B

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 517 SIMANEK Jindrich   Czech Republic 50.74
2. 512 DANEK Ondrej   Czech Republic 51.00
3. 514 HABÁSKO Petr   Czech Republic 51.53
4. 518 UHLÍK Michal   Czech Republic 51.95
5. 516 RUZA Jaroslav   Czech Republic 52.19
6. 515 ODVÁRKA Jaromír   Czech Republic 52.73
7. 511 BAUER David   Czech Republic 53.00
8. 513 DOUBETA Tomás   Czech Republic 53.53

Pole Vault Women

Plc. St.n. Name Birth State Result
1.   POLNOVA Tatyana   Russia 4,70
2.   DRAGILA Stacy   USA 4,58
3.   ISINBAYEVA Yelena   Russia 4,52
4.   PYREK Monika   Poland 4,42
5.   KUSHCH Natalya   Ukraine 4,32
5.   WIELGUS Anna   Poland 4,32
7.   HAMACKOVA Pavla   Czech Republic 4,22
8.   MLADKOVA Sarka   Czech Republic 4,22
9.   BALAKHONOVA Anzhela   Ukraine 4,02
10.   PTÁCNIKOVÁ Jirina   Czech Republic 4,02
10.   ROGOWSKA Anna   Poland 4,02
-   BADUROVA Katerina   Czech Republic -
-   KOLEVA Tatyana   Bulgaria -

400 m Men

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 530 BLÁHA Václav   Czech Republic 46.82
2. 533 KLVANA Filip   Czech Republic 47.49
3. 532 HANZL Jan   Czech Republic 47.96
4. 531 CECH Jaroslav   Czech Republic 48.09
5. 534 PITONÁK Frantisek   Slovakia 49.16
- 529 BLÁHA Karel   Czech Republic DNF
- 535 SARAPATKA Petr   Czech Republic DNF
- 536 TEPLÝ Jaroslav   Czech Republic DNS

100 m Women Final B

(Wind strength: +1.3)
Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 601 FICKOVÁ Lenka   Czech Republic 11.68
2. 598 BENESOVÁ Hana   Czech Republic 11.75
3. 602 KOSKOVÁ Tereza   Czech Republic 11.92
4. 597 BAZATOVÁ Kristína   Czech Republic 11.95
5. 599 CECHOVÁ Katerina   Czech Republic 12.06
5. 600 DLOUHÁ Pavlína   Czech Republic 12.06
7. 604 DLOUHÁ Pavlína   Czech Republic 12.36
8. 603 PTÁCNÍKOVÁ Jarmila   Czech Republic 12.48

100 m Men Final B

(Wind strength: +0.0)
Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 501 VOJTÍK Jirí   Czech Republic 10.56
2. 711 NOVOTNY Milan   Czech Republic 10.84
3. 713 MENSAH Brice   Czech Republic 10.94
4. 712 GOTZ Rudolf   Czech Republic 11.00
5. 714 KOZLOVSKÝ Ondrej   Czech Republic 11.02
6. 500 STOKLÁSKA Jan   Czech Republic 11.06
7. 502 ZUMR Tomás   Czech Republic 11.21
- 499 PATERA Lukás   Czech Republic DNS

400 m Hurdles Women

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 636 TIRLEA Ionela   Romania 53.87
2. 630 HARRISON Yvonne   PUR 55.57
3. 634 JESIEN-OLICHWIERCZUK Anna   Poland 56.47
4. 633 NIEDERSTATTER Monika   Italy 56.64
5. 632 MORANDAIS Sylvanie   France 56.84
6. 629 BERGROVÁ Zuzana   Czech Republic 58.96
- 631 HAUGHTON Karlene   Canada DNF

Long Jump Men

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 398 STRINGFELLOW Savante   USA 8,25
2. 394 LAMPART Petr   Czech Republic 8,04
3. 397 STREETE-THOMPSON Kareem   Cayman Isles 8,02
4. 396 MOUDRIK Younes   Maroco 7,90
5. 391 CANKAR Gregor   Slovenia 7,88
6. 395 MATEUSIAK Tomasz   Poland 7,83
7. 393 ERGOTIC Sinisa   Croatia 7,83
8. 390 BECKFORD James   Jamaica 7,81

400 m Hurdles Men

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 567 SANCHEZ Felix   Dominican Republic 48.10
2. 565 MUZÍK Jirí   Czech Republic 48.63
3. 569 THOMAS Eric   USA 48.63
4. 570 WOODY Joey   USA 48.80
5. 563 GARDENER Neil   Jamaica 49.60
6. 564 GORBAN Boris   Russia 49.61
7. 568 TESARÍK Stepán   Czech Republic 49.87
8. 566 RAWLINSON Chris   Great Britain 49.91

800 m Women

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 416 CEPLAK Jolanda   Slovenia 1:57.76
2. 424 VARGA Judit   Hungary 1:59.46
3. 425 VASHENTSEVA Irina   Russia 2:00.31
4. 418 KLOCOVA Lucia   Slovakia 2:00.60
5. 422 SCOTT Susan   Great Britain 2:01.85
6. 415 BLAKE Tanya   Malta 2:03.45
7. 419 KRAKOVIAK Irina   Lithuania 2:03.94
8. 420 LOCHMANOVÁ Petra   Czech Republic 2:04.81
- 417 HRDLICKOVA Miriam   Slovakia DNF
- 421 MACHARIA Faith   Kenya DNS
- 423 SEMEDO Nedia   Portugal DNS

High Jump Women

Plc. St.n. Name Birth State Result
1.   BERGQVIST Kajsa   Sweden 2,01
2.   CHICHEROVA Anna   Russia 1,97
3.   KUPTSOVA Marina   Russia 1,95
4.   STYOPINA Viktoriya   Ukraine 1,95
5.   VLASIC Blanka   Croatia 1,95
6.   SLESARENKO Yelena   Russia 1,92
7.   HLAVONOVÁ Zuzana   Czech Republic 1,92
8.   LALÁKOVÁ Barbora   Czech Republic 1,85
9.   GYÖRFFY Dora   Hungary 1,85
-   JANKU Inge   Czech Republic -

3000 m Steeplechase Women

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 459 TUROVA Alesya   Belarus 9:20.28
2. 453 INZIKURU Docus   Uganda 9:39.51
3. 457 ROSA Analia   Portugal 9:49.62
4. 451 CASANDRA Cristina   Romania 9:50.67
5. 461 WLODARCZYK Patrycja   Poland 9:52.13
6. 456 OLIVARES Elodie   France 9:52.53
7. 454 LIMIKA Irene   Kenya 9:52.99
8. 449 BIOLKOVA Jana   Czech Republic 9:56.24
9. 452 HINDS Korene   Jamaica 10:00.44
10. 455 MANNOVÁ Michaela   Czech Republic 10:00.82
11. 450 BUDNIAK Julia   Poland 10:05.41
- 458 TOTH Livia   Hungary DNF
- 460 VOLKOVA Yekaterina   Russia DNS

1500 m Men

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 642 CHIRCHIR Cornelius   Kenya 3:31.17
2. 643 CHIRCHIR William   Kenya 3:31.70
3. 640 HESHKO Ivan   Ukraine 3:32.01
4. 644 KIPCHIRCHIR Alex   Kenya 3:32.60
5. 647 LAGAT Bernard   Kenya 3:34.24
6. 652 SHABUNIN Vyacheslav   Russia 3:34.97
7. 654 WHITEMAN Anthony   Great Britain 3:36.40
8. 641 GRACZYK Zbigniew   Poland 3:37.09
9. 653 SNEBERGER Michal   Czech Republic 3:37.10
10. 637 ABDI Youcef   Australia 3:37.18
11. 645 KIPKUIRUI Benjamin   Kenya 3:37.53
12. 649 MÜLLER Wolfram   Germany 3:37.77
13. 639 EAST Michael   Great Britain 3:38.91
14. 651 RONO Robert   Kenya 3:39.85
15. 648 LELEI David   Kenya 3:43.98
16. 638 BARTUNEK Vladimír   Czech Republic 3:44.58
- 646 KORIR Paul   Kenya DNF
- 650 ORAVEC Roman   Czech Republic DNF

2000 m Women

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 426 ADERE Berhane   Ethiopia 5:35.62
2. 434 MUGO Naomi   Kenya 5:37.36
3. 430 JOHNSON Benita   Australia 5:37.71
4. 666 NGOTHO Margaret   Kenya 5:41.02
5. 428 HERPASSA Berhane   Ethiopia 5:43.16
6. 435 SULDESOVÁ Andrea   Czech Republic 5:44.98
7. 427 DENBOBA Merima   Ethiopia 5:53.04
8. 431 KAVAKLIOGLU Ebru   Turkey 5:54.75
9. 429 CHENONGE Iness   Kenya 6:00.88
10. 436 SVANHALOVÁ Lenka   Czech Republic 6:05.32
- 432 MARANGA Jackline   Kenya DNF
- 433 MORAWSKÁ Martina   Czech Republic DNF

100 m Hurdles Women

(Wind strength: +0.5)
Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 572 FOSTER Brigitte   Jamaica 12.65
2. 576 MORRISON Melissa   USA 12.80
3. 571 ALOZIE Glory   Spanish 12.82
4. 575 LENSKIY Irina   Israel 12.85
5. 573 KALLUR Susanna   Sweden 13.03
6. 578 TRYWIANSKA Aurelia   Poland 13.15
7. 700 VARI Edit   Hungary 13.44
8. 542 MARTINCOVÁ Lucie   Czech Republic 14.65

110 m Hurdles Men

(Wind strength: -0.8)
Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 582 OLIJARS Stanislav   Latvia 13.15
2. 580 BRAMLETT Ron   USA 13.36
3. 584 ROSS Duane   USA 13.43
4. 583 PHILLIPS Chris   USA 13.53
5. 581 DOUCOURE Ladji   France 13.57
5. 585 WIGNALL Maurice   Jamaica 13.57
7. 579 BOWNES Shaun   South Africa 13.61
8 509 SEBRLE Roman   Czech Republic 14.27

Javelin Throw Men

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 407 ZELEZNÝ Jan   Czech Republic 88,99
2. 400 HENRY Boris   Germany 83,15
3. 402 IVANOV Alexandr   Russia 82,23
4. 405 TRAFAS Dariusz   Poland 81,49
5. 399 GUZDEK Miroslav   Czech Republic 78,33
6. 401 HOGLER Gregor   Austria 76,53
7. 403 KÓLKO Rajmund   Poland 76,49
8. 406 VARNIK Andrus   Estonia 73,72

3000 m Steeplechase Men

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 374 KEMBOI Ezekiel   Kenya 8:06.19
2. 378 KOECH Paul   Kenya 8:07.98
3. 375 KIPKETER Wilson Boit   Kenya 8:09.16
4. 376 MISOI Silah   Kenya 8:09.34
5. 382 NYAMU Julius   Czech Republic 8:09.79
6. 372 CHERONO Abraham   Kenya 8:10.33
7. 370 BUC Bostjan   Slovenia 8:16.96
8. 387 WEIDLINGER Gunther   Austria 8:17.90
9. 384 PRÖLL Martin   Austria 8:19.31
10. 383 PENCREACH Gael   France 8:19.92
11. 369 AL-ASMARI Saad Shaddad   Saudi Arabia 8:27.82
12. 388 ZAKRZEWSKI Jan   Poland 8:28.53
13. 386 USOV Roman   Russia 8:29.28
14. 385 SKOOG Henrik   Sweden 8:32.95
15. 371 GERYCH David   Czech Republic 8:34.97
16. 377 KNOBLICH Christian   Germany 8:39.49
17. 381 NOWILL Peter   Australia 8:40.27
18. 380 NEJEDLÝ Michal   Czech Republic 8:45.83
19. 389 ZOUHAR Frantisek   Czech Republic 8:51.18
- 373 KAPKORY Josephat   Kenya DNF
- 379 MANYIM Philip   Kenya DNF

100 m Women

(Wind strength: -0.2)
Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 409 FERGUSON Debbie   Bahamas 11.20
2. 408 CAMPBELL Juliet   Jamaica 11.30
3. 412 OJOKOLO Endurance   Nigeria 11.34
4. 413 ONYALI Mary   Nigeria 11.39
5. 414 OTTEY Marlene   Slovenia 11.41
6. 411 MAYR Karin   Austria 11.51
7. 410 IVANOVÁ Lucia   Slovakia 11.74
8 601 FICKOVÁ Lenka   Czech Republic 11.91

100 m Men

(Wind strength: +0.0)
Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 619 LEWIS-FRANCIS Mark   Great Britain 10.07
2. 615 COLLINS Kim   SKN 10.09
3. 618 CHAMBERS Dwain   Great Britain 10.16
4. 621 MILLER Coby   USA 10.18
5. 616 EMEDOLU Uchenna   Nigeria 10.22
6. 620 MACROZONARIS Nicolas   Canada 10.25
7. 617 GARDNER Jason   Great Britain 10.27
8. 501 VOJTÍK Jirí   Czech Republic 10.52

800 m Men

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 588 BUNGEI Wilfred   Kenya 1:43.24
2. 587 BORZAKOVSKIY Yuriy   Russia 1:44.36
3. 590 KIMUTAI Japheth   Kenya 1:44.68
4. 589 JANSEN Joeri   Belgium 1:44.95
5. 592 MUTUA Joseph   Kenya 1:45.00
6. 596 WACHIRA Nicholas   Kenya 1:45.00
7. 594 SEPENG Hezekiel   South Africa 1:45.20
8. 586 BOGDANOV Dmitriy   Russia 1:45.46
9. 593 NDUWIMANA Jean-Patrick   Burundi 1:45.51
10. 595 SPEAIGHT Neal   Great Britain 1:47.46
- 591 LOPUCHOVSKY Marcel   Slovakia DNF

5000 m Men

Plc. St.n. Name Birth State Result
1. 343 CHERONO Stephen   Kenya 12:48.81
2. 340 EL GUERROUJ Hicham   Maroco 12:50.24
3. 348 KWALIA James   Kenya 13:04.72
4. 336 ABATE Abiyote   Ethiopia 13:05.13
5. 349 LIMO Benjamin   Kenya 13:11.97
6. 344 KAMATHI Charles   Kenya 13:15.33
7. 339 BUSHENDICH Solomon   Kenya 13:16.02
8. 345 KIPROP Boniface   Uganda 13:16.21
9. 350 MAIYO Benjamin   Kenya 13:20.88
10. 341 EL WARDI Said   Maroco 13:30.31
11. 337 AL OTAIBI Makhld   Saudi Arabia 13:31.10
12. 351 MAZZA Marco   Italy 13:58.99
13. 347 KRUTSKY Tomas   Czech Republic 14:08.43
- 338 BITOK Paul   Kenya DNF
- 342 HALLMANN Sebastian   Germany DNF
- 346 KORIR Shadrack   Kenya DNF
- 352 MUTAI Sammy   Kenya DNF
- 353 TAHRI Bouabdallah   France DNF